PHARMEDIS

Mýdlo a krém zklidňující a mineralizující pokožku, zároveň zlepšují její přirozenou obranyschopnost kombinací antimikrobiálního účinku nanostříbra a tonizujícího efektu bílého jílu. Snižují také pocení a přemaštění pokožky, čímž výrazně omezují tvorbu zánětů.

 

více informací


SPERM OK

Artron sperm OK® mužský spermatický test plodnosti je rychlý a pohodlný test určený k domácímu použití. Je založený na imunochromatografi cké analýze pro kvalitativní zjištění standardní koncentrace spermií ve vzorku lidského spermatu.  Sperm test poskytuje vizuální a kvalitativní výsledek a rychle zhodnocuje mužskou plodnost. Tento test Vám pomůže zcela v soukromí identifikovat počet spermií.

více informací

 

 

 


ARTRON COVID-19 test na IgM/IgG protilátky

Artron COVID-19 test na IgM/IgG protilátky je rychlý, kvalitativní a pohodlný imuno-chromatografický in vitro test pro diferenciální detekci IgM anebo IgG protilátek na SARS-COV-2 ve vzorcích séra, plasmy nebo v plné krvi získaných od pacientů s SARS-COV-2 infekcí. Zařízení je designováno tak, aby napomáhalo ke zjištění akutní nebo dřívější expozice virem SARS-COV-2 tím, že hodnotí stav imunitní odpovědi na virus po SARS-COV-2 infekci.

 

více informací