VÝROBA A DOVOZ KOSMETIKY

 

Společnost BAT MARKETING s.r.o. je výrobcem a výhradním distributorem řady značek léčebné kosmetiky, doplňků stravy a zdravotnických prostředků.

 

Od svého vzniku se specializuje na dvě oblasti zdravotnictví, a to na DERMATOLOGII, ALERGOLOGII a nově vstupuje do oblasti GYNEKOLOGIE. Naší obchodní strategií je poskytovat klientům kvalitní produkty, které podporují jejich zdraví a krásu.

 

 


 

Produktová řada BASIC vhodná pro každodenní péči o suchou pokožku nebo pokožku postiženou atopickým ekzémem či lupénkou. Jedná se o nový český výrobek, který je rozumnou volbou pro lékaře i pacienty.

léčebná kosmetika


logodelaromprodukt

 

Moderní francouzská aromakosmetika, která spojuje přírodu a špičkové technologie v nejlepší tradici francouzské kosmetiky. Unikátní řada přírodní kosmetiky pro péči o pleť i celé tělo spojující inovativní receptury, originální látky a jemné vůně.

kosmetika


logocatalysisprodukt

 

Léčebná kosmetika a doplňky stravy od španělské firmy CATALYSIS S.L., jejíž produkty jsou specifické unikátní technologií výroby tzv. molekulární aktivací. Tato metoda zvyšuje biologickou aktivitu účinných látek, a tím i jejich účinnost.

doplňky stravy           léčebná kosmetika


logooceanproduktPřírodní kosmetika, která je výsledkem výzkumu firmy OceanPharma a několika německých univerzit. Obsahuje aktivní látky z vybraných druhů řas rodu Spirulina, které mohou být využity v přirozené podpoře a stabilizaci ochranné bariéry poškozené lidské pokožky.

léčebná kosmetika

 


logonanoprodukt

 

Léčebná kosmetika a zdravotnické prostředky s obsahem nanostříbra, které byly vytvořeny ve spolupráci lékaře dermatologa a výzkumného týmu na univerzitě v polské Lodži. Produkty jsou vysoce účinné proti virům, plísním a bakteriím.